14
60

ПИТАННЯ ДО МАМОЧОК ЯКІ ГОДУЮТЬ ГРУДЬМИ І ПРИ ТОМУ ВЕДУТЬ ПРИКОРМ!

У МЕНЕ ДОЦЯ МАЄ 11 МІСЯЦІВ! ПОЧАЛИ ВВОДИТИ ПРИКОРМ В 6 МІСЯЦІВ! АЛЕ ТОЛКОМ ВОНА НІЧОГО НЕ ХОЧЕ ЇСТИ ЩЕ ДОСІ....БУВАЄ ТАК ЩО КРАЩЕ ЇСТЬ А БУВАЄ ТАК ЩО ВЗАГАЛІ ЦІЛИЙ ДЕНЬ НА ОДНОМУ ГВ! ЗРАНКУ МОЯ ДОНЕЧКА В 5 ГОДИН ЇСТЬ ЦИЦЮ, КОЛИ ПРОКИДАЄТЬСЯ В 8.30 НАМАГАЮСЬ НАГОДУВАТИ КАШКОЮ, В 14.00 НАМАГАЮСЬ НАГОДУВАТИ СУПОМ....А ПОТІМ ЩОСЬ З ФРУКТІВ І ВЕЧЕРОМ ТЕЖ КАША!!! СТАРАЮСЬ ГОТУВАТИ ЇЙ РІЗНОМАНІТНУ КОРИСНУ ЇЖУ АЛЕ ВОНА ЇСТЬ ЯК ГОРОБЕЦЬ))) І ЗРАЗУ ТЯНЕТЬСЯ ДО ГРУДІ! ХТО СТИКАВСЯ З ТАКИМИ ПРОБЛЕМАМИ??? БОЮСЬ ЩОБ ВОНА ВСІ НЕОБХІДНІ ВІТАМІНИ ПОЛУЧАЛА ВСЕ ж ТАКИ РІК НА НОСІ А ТОЛКОМ НІЧОГО НЕ ЇСТЬ!!! ДУМАЛА ЩО ЧАС ВІД ЧАСУ ЗУБЧИКИ ТУРБУЮТЬ ПРОРІЗУЮУТЬСЯ І ВІДКАЗУЄТЬСЯ! БАГАТО ХТО ГОВОРЕ ЩО ДІТКИ НА ГВ НЕ ХОЧУТЬ ТАКОЇ ЇЖІ!!! ПОРАДЬТЕ ЯКІ МЕТОДИ ЗАСТОСОВУВАТИ?!!!

null
Комментировать от
или
  • Юля хочу вам сказать, что у моих знакомых так у многих, но как только убирали грудь, сразу начинал ребенок все кушать. У нас тут и девочка описывала такую ситуацию. У меня нет такой проблемы, у меня Диана и сисю кушает и все, что ни дам, ттт.

• Ясненько.....думаю що ще так зараз через зубчики....у неї 4 зразу лізе!!!

• Ой, бедняжечка! У нас тоже сразу по четыре, по шесть штук сразу лезло! что-нибудь даете типа Дентокинда?

• да, якраз і це! але щоб так вона капризувала як то діти капризують то ні! Просто вечером деколи капризує трішки а спить добре в ночі....говорять що на зуби і понос і рвота може бути а внас нічого....от тільки від такої їжі відмовилась! 

• У нас на зубы бывает и понос, и температура. дентокинд тоже даем, а спим по ночам вообще очень плохо, если бы спала хорошо, я была бы самой счастливой мамой на свете!

• ой тяжкувато вам....значить нам ще повезло!))))

• Пусть все у вас будет хорошо, если ребенок спит ночами - это однозначно повезло, я теперь это точно знаю!!!

• Дякую, і нехай вам доця дає спокійно поспати...))))!!!

• Юля, уберите пожалуйта Caps Lock (большие буквы). На сайтах это означает кричать на собеседника и очень неудобно читать - глаза болят.

• ага, Юль уберите! 

А по поводу прикорма скажу, не переживай, всё что манюне надо она получается из грудного молока! 

Мои подруги кормили деток до 3 лет, и при этом дети не охотно ели то что на прикорм! молочко то сытное! 

• перший раз таке чую...

• Молоко вже не таке ситне з 10 місяців....Хоча я стараюсь їсти корисну і вітамінну їжу щоб моїй малечі щось засвоїлось....але вона в вазі набирає в норму....Просто буває що трішки зїсть а потім взагалі ну нічого...Сьогоді побачила що у неї зубчики під самим верхом, такі набряклі ясна - думаю що через це відказалась! 

• я ничего не могу сказать, только желаю вам удачи и накормить детия. Экспериментируйте с кашами, супами. Мой вот картошку вообще не есть, иногда может борщика покушать, а суп не запихнешь. готовьте так, чтобы нравилось. я в каши пюре фруктовые пару ложечек добавляю, йогурты даю... но мы не на ГВ с 8 мес

еще рекомендуем