13
104

Дородовые через центр зайнятости(Украина)

девочки подскажите я стала в 28 недель в центр зайнятости,з 14 иду в дикрет,по трудовой офицально работала  2 года назад,на какую суму я могу росчитывать,

Комментировать от
или
  • я уже зарегистрировалась, было 28 недель ,два раза сходила на семинар ,статус безработной получила,теперь 15 мая принесу декретный з консультации и переведут в совбез,а так некуда не направляли  ,просто дородовые будут больше где то 2000-3000гр,а если просто занести в совбез декретный лист то 1100гр

• Даже не знала этого. А они предложениями работы не напрягают?

• когда я пришла в первый раз было 15недель,и попросила просто прийти гдето в 27-28 ,я так и зделала ,принесла справку з консультации,копию паспорта ,код,трудовой ,атестат или диплом,вот и все дали талончик специалист принял на второй день направила на семинар ,лдился гдето 20мин подписалась,потом еще на один сходила уже последний и к специалисту назначили на 28мая ,и некуда даже не направляли им смысла нет направлять на таком сроке,две недельки постоять и в дикрет

• А они в центре знятости не спрашиваю зачем вы пришли к ним на учет становиться? Ведь понятно,что не работу искать. Я как то ходила, меня не приняли. Дали огромный список документов, и сказали, если будут предлагать работу,а я откузываться постоянно, снимут с учета. Правда я не была тогда беременна.

• совсем не спрашивали

• Нужно попробовать, но у нас везде такая бюракратия...куча бумаг собрать нужно. И никто принимать не хочет.

• попробуй,что получиш 1000 а что 2000 ,есть разница ,и попустякам они вас дергать не будут,а почему куча? вам прийдется взять справку з консультации у врача,и зделать копии документов

• В прошлый раз они мне какой то длинный список дали. Там и доходы всей семьи нужны были, а прописаны мать и отец, мать еще не на пенсии, а отец на пенсии.  схожу, спрошу. 

• а когда ты последний раз там была?

• Вот нашла,Раджу не зволікати і стати на облік до 30 тижня вагітності.
    Для реєстрації у державній службі зайнятості громадянин подає копії документів:
    • Трудова книжка
    • Цивільно-правовий договір про виконання робіт (надання послуг)
    • Диплом або інший документ про освіту
    • Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Крім зазначених документів, під час реєстрації потрібно пред'явити:
    1) випускниками вищих навчальних закладів, що навчалися за державним замовленням і звернулися до державної служби зайнятості протягом року з дня закінчення навчання, - направлення на роботу і скріплена печаткою замовника довідка про відмову у працевлаштуванні або довідка про надання можливості самостійно працевлаштовуватися, форми яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. N 992;
    2) громадянами, які втратили роботу в колективних сільськогосподарських підприємствах, - довідка про вихід із складу членів сільськогосподарського підприємства (сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства), видана підприємством (кооперативом, товариством), а колишніми членами особистих селянських господарств, для яких така робота була основною, - довідка про припинення ведення особистого селянського господарства або про вихід з такого господарства, видана сільською, селищною або міською радою за місцем розташування земельної ділянки;
    3) громадянам, які отримують пенсію відповідно до законодавства, - пенсійне посвідчення;
    4) інвалідам – посвідчення інваліда, довідку до акта огляду МСЕК та індивідуальну програму реабілітації;
    5) громадянам, звільненим після відбуття покарання або примусового лікування, - довідку з установи, в якій особа відбувала покарання або проходила примусове лікування (не пізніше ніж протягом календарного року з дня звільнення);
    6) дітям-сиротам, які залишилися без піклування батьків, - довідку з органу опіки та піклування;
    7) жінкам, які мають дітей віком до 6 років, - копію свідоцтва про народження дитини;
    8) одиноким матерям, які мають дітей віком до 14 років або дитину-інваліда, - довідку з органу соціального захисту про підтвердження, що зазначена особа є одинокою матір'ю, копії свідоцтва про народження та посвідчення дитини-інваліда.

01 Июл 2012
  • Спасибо. Вот буду у врача 16 числа, попрошу справку. А потом в центр схожу.

• menja eta tema toje o4en volnyet, seu4as ja juvy v Germanii, no pereezjay v Ukrainy, poly4itsya stat na y4et tolko s 21 nedeli, sluwala, 4to esli vovremja ne stanew na y4et, mogyt liwut dorodovuh posobiu.

• до 30 нидель ,еще есть шанс

еще рекомендуем